Unit-Soft
Час роботи:
ПН-ПТ 9:00 - 19:00
СБ-ВС - вихідний
Ми знаходимося:
г.Киев
вул.Стеценко 19\91
Каталог
Unit-Soft - гарантия

Unit-Soft - Гарантія

Гарантія на будь-який товар, продукцію, яку ви купуєте в першу чергу, дає нам впевненість, що куплений нами товар буде ставитися до наступних критеріїв. А саме:

 • Це новий товар, а не БУ – на товари, що були у використанні, гарантія, як правило, не поширюється
 • Працездатність – цей товар пройшов передпродажну підготовку, його перевірили. Перевірили функціональність і коли ми отримуємо обраний нами товар, він повністю відповідає тим пунктам, за якими ми його вибирали, купили.
 • Експлуатація – що в період гарантійних зобов'язань такий товар буде вірою і правдою служити нам, а якщо з ним щось трапилося, якщо це трапилося не з вини покупця. Продавець зобов'язаний або відремонтувати, змінити чи замінити такий товар на новий.
  • Наша компанія Unit-Soft також надає гарантійні зобов'язання на будь-який товар, куплений у нас в інтернет магазині. У картці будь-якого товару ви завжди зможете знайти кількість гарантійних місяців кожного товару. Гарантійні зобов'язання на різні категорії товарів починаються від 1 місяця та більше.

   Особливо хотілося б прописати з приводу гарантійних зобов'язань на таку категорію як пульти дистанційного оригінальний пульт управління або якісну копію, яку ви придбали у нас, гарантія складає 1 місяць з дня коли ви забрали такий пульт. Для цього вам необхідно зберегти номер ТТН (товарно транспортної накладної) та у разі будь-яких обставин пред'явити цю накладну разом із товаром який ви хочете повернути, обміняти.

   Щоб обміняти або повернути такий товар, не сподобався, не підходить колір і т.д. Такий товар має насамперед зберегти свій передпродажний вигляд та комплектацію. На такому пульті не повинно бути ніяких подряпин, потертостей, а також слідів розбирання такого пульта. Усі спеціальні пломби мають бути на своїх місцях. Зв'язатися з нашими менеджерами, які дадуть вам всю необхідну інформацію, куди треба відправити і хто буде одержувач. Вам треба сплатити доставку такого пульта в наш бік, транспортної компанії Нова пошта та відправити такий пульт(и). Після отримання такого пульта та огляду нашими фахівцями ми повернемо вам гроші або обміняємо на той товар, який вам буде потрібен.