Unit-Soft
Час роботи:
ПН-ПТ 9:00 - 19:00
СБ-ВС - вихідний
Ми знаходимося:
г.Киев
вул.Стеценко 19\91
Каталог
Unit-Soft - доставка

Unit-Soft - Доставка по всій Україні

Доставка товару, купленого або замовленого в нашому інтернет магазині Unit-Soft на даний момент Ласкаво просимо в інтернет магазин Unit-Soft. Наш інтернет-магазин вже довгий час працює разом з вами і ми раді запропонувати вам всі можливості для доставки наших товарів до вас. Весь товар, продукція, яку ми пропонуємо вам, перед відправкою проходить ретельну перевірку. Тому за якість, а також працездатність товару, який прийде до вас, ви можете не сумніватися.

Доставка по всій Україні

Доставку нашого товару, продукції ми здійснюємо по всій території України завдяки таким транспортним компаніям у сфері доставки як Нова Пошта, УкрПошта. З такою транспортною компанією, як Міст-Експрес, на даному етапі ми поки не працюємо і тому доставку товару при використанні цієї компанії ми здійснити не можемо.

Нова Пошта

Гідності – швидка доставка. За допомогою цієї транспортної компанії, доставка здійснюється у найкоротший та найшвидший спосіб. Як правило, середній час доставки складає 1-3 дні з моменту відправлення товару та прибуття його до відділення або за адресою, залежно від ваших побажань та можливостей. У разі виникнення будь-яких проблем, гаряча лінія та оператори завжди допоможуть і зможуть вирішити будь-яку проблему.

Недоліки – середній чек за вартість доставки значно вищий, ніж у інших компаній.

УкрПошта

Гідності – величезна кількість відділень по всій Україні. Практично у кожному населеному пункті ви завжди зможете знайти відділення УкрПошти. За рахунок розвиненої інфраструктури вартість доставки до відділення найнижчий чек по всій території України

Недоліки – величезна кількість відділень, що вкрай негативно позначилося на якості надання послуг. Помилки операторів призводять до того, що відправлена посилка може піти не туди, а так само взагалі може не дійти. Вирішення будь-яких спірних ситуацій неможливе, складна структура не дає можливості визначити винного, тому у разі виникнення спірних ситуацій звертатися доведеться в судовому порядку.

PS: З вищеназваних причин з 21.07.2021р. ми припинили співпрацю та відправлення товару за допомогою такої транспортної компанії.

Самовивіз

Гідності – найшвидший спосіб отримати свій замовлений товар через наш сайт. Ми завжди раді бачити вас у нас за адресою м.Київ вул.Стеценка 17/91 каб.306. Вам не доведеться чекати, поки ви отримаєте ваше замовлення, ви можете отримати його відразу.